احیای دوباره ی من با معجزه ی D.SAP
یکشنبه 5 مرداد 1399 ساعت 12:02 ق.ظ | نوشته ‌شده به دست همسفر مهدیه | ( نظرات )
مرزبان محترم همسفر مرضیه به همراه مسافرشان با 12 سال تخریب وارد کنگره 60 شدند آخرین آنتی ایکس مصرفی مسافرشان تریاک و قرص بوده است و آموزش خود را با راهنمایی کمک راهنمای محترم خانم آذر آذرپور شروع کرده است و در حال حاضر به مدت 5 سال و 6 ماه در کنگره حضور دارند. 
با توجه به شیوع بیماری کرونا در جامعه مصاحبه ای با ایشان ترتیب داده ایم که از نزدیک این ویروس را لمس کرده و چند روزی میزبان ناخواسته آن بوده اند و اکنون از تجربیات و حال و احوال خود برای ما به اشتراک می گذارند، شما را به خواندن این مصاحبه زیبا دعوت می کنم. 
بسیاری از افرادی که ناخواسته به دام بیماری کرونا افتادند روزها و دقایق طاقت فرسایی را پشت سر گذاشتند، لحظاتی که بنا به اظهارات آن ها فکر نمی کردند گریبانشان را بگیرد و به این اندازه سخت بگذرد.        

https://up.c60.ir/repository/11463/15198246-b.jpg

شروع بیماری شما با چه علائمی بود؟ 
بدن درد شدید، بی حالی و بی حسی، عدم میل به غذا و معده درد شدید، حس بویایی و چشایی را نیز از دست داده بودم. اینقدر این بیماری مرموز بود که نمی دانم چگونه درد هایم را بیان کنم جوری که در این 37 سال عمری که از خدا گرفتم تا به حال این گونه بیمار نشده بودم. 

پس از تشخیص مثبت تست کرونا چه اقداماتی را انجام دادید؟ 
ابتدا به دلیل بالا بودن اکسیژن خونم آزمایشی که دادم منفی بود ولی مشکوک به بیماری بودم علائم گسترش پیدا کرد و بدتر شدم، دوباره تست مخاط از من گرفتند که نتیجه مثبت شد و دوره درمان در بیمارستان شروع کردند در بیمارستان کنار داروها از دی سپ هم روزی 4 بار به صورت خوراکی استفاده می کردم ولی امکان بخور کردن وجود نداشت. 

با توجه به محدویت دسترسی به داروی کرونا، چه داروهایی در طول درمان استفاده می کردید؟ 
قبل از بیماری مرتب از دی سپ به صورت بخور و هم خوراکی استفاده می کردم و در بیمارستان هم در کنار خوردن دی سپ از آنتی بیوتیک، داروی ضد تب و داروی معده استفاده می کردم. 

در طول مدتی که در قرنطینه خانگی بودید چه مراقبت هایی برای پیشگیری از انتقال این بیماری به دیگران انجام می دادید؟ 
پس از یک هفته که از بیمارستان مرخص شدم خود را در منزل محدود کردم و به نوعی قرنطینه خانگی بودم. ولی شبانه روز حتی در خواب از ماسک استفاده می کردم و مرتب وسایل ها را ضد عفونی می کردم تمام ظروف خودم را جدا کرده بودم. از مایعات و مواد غذایی گرم استفاده می کردم. من سه فرزند دارم، یک دختر 13 ساله و دو پسر 4 و 6 ساله که البته مراقبت های خودم باعث شد که فرزندانم درگیر این بیماری نشوند هیچ کدام مشکلی نداشته و در خانه با من زندگی می کردند حتی همه کارهای خانه را خودم انجام می دادم. 

چه زمانی به بیمارستان مراجعه کردید و علت آن چه بود؟ 
حدود ده روز با همین شرایط سپری کردم مرتب به پزشک مراجعه می کردم ولی تشخیص نمی دادند که کرونا دارم، هر روز صبح و بعد از ظهر دارو و سرم می گرفتم. به خاطر معده درد شدیدی که داشتم، نمی توانستم غذا و یا حتی آب بخورم بعد از 10 روز وقتی بهبودی حاصل نشد به بیمارستان مراجعه کردم در اولین مراجعه سی تی اسکن انجام دادم و مشخص شد که ریه هایم درگیر بیماری شده اند. 


به نظر شما بیشترین عاملی که باعث تضعیف سیستم ایمنی بدن در فرد مبتلا می شود، چیست؟ 
استرس و ناامیدی، ترس برادر مرگ است و امید اعتقاد به آینده

در کنگره برای مقابله با این بیماری چه توصیه هایی شده است؟ 
رعایت نکات بهداشتی و استفاده از سرکه دی سپ توصیه می شود این دو با هم تاثیرگذار است. من از دی سپ استفاده می کردم ولی به دلیل ناآگاهی و رعایت نکردن نکات بهداشتی به این بیماری مبتلا شدم. 

آیا پیش از ابتلا به این بیماری مرتب از سرکه D.sap استفاده می کردید؟ 
بله به صورت منظم از آن استفاده می کردم. صبح ها نیم ساعت قبل از صبحانه و شب ها نیم ساعت قبل از خواب یک قاشق غذا خوری در یک لیوان آب ولرم

به نظر شما سرکه D.sap تا چه حدی در بهبود و درمان شما موثر بوده است؟
بعد از بروز علائم چون معده درد شدید داشتم 10 روزی دی سپ استفاده نکردم ولی زمانی که بستری شدم دوباره شروع به مصرف روزی 4 بار کردم و همین باعث شد به بهبودی کامل برسم پزشکان تعجب کرده بودند که با وجود اینکه ریه های من درگیر بود چرا تنگی نفس ندارم. چیزی که به من کمک کرد تا خیلی زود به سلامتی نزدیک شوم و مرا به درمان و بهبودی رساند، استفاده از سرکه دی سپ بود و از همین جا از جناب مهندس دژاکام قدردانی می کنم که این داروی معجزه گر را در اختیار ما قرار دادند. سلامتی امروزم را اول از خدا و بعد مدیون جناب مهندس هستم، بهبودی که حاصل روزهای درد و رنج بود. 

به نظر شما تاثیر بخور D. SAP در سیستم دفاعی بدن تا چه اندازه می باشد؟ 
بخور دی سپ بسیار تاثیرگذار می باشد به قدری که می تواند با این بیماری که همه کشور از درمان آن عاجز هستند مقابله کند و آن را شکست دهد. 

چه مدت و چند روز درگیر این بیماری بودید؟ 
حدود یک ماه تا زمان بهبودی کامل به طول انجامید. 
در طول این مدت سعی کردم روحیه خود را حفظ کنم و این روحیه بالا باعث گذراندن بیماری شد. یقین داشتم که از این بیماری عبور خواهم کرد و خدا را شکر همین طور هم شد. 

ویروس کرونا برای ما یادآور چیست؟ 
وقتی هر سرفه می تواند آغاز پایان باشد، باید قدر با هم بودن را بیشتر بدانیم به یکدیگر بیشتر محبت کنیم، عشق بورزیم و با هر نفس شکرگزار سلامتی خود باشیم. 

توصیه شما برای پیشگیری از این بیماری چیست؟ 
این ویروس یک درد مشترک در جامعه است، دردی که تا پای مرگ انسان را می کشاند. با هیچ کس شوخی ندارد مردم فکر نکنند که کرونا فقط برای دیگران است چون تا زمانی که جدی گرفته نشود رعایت مردم هم کمتر است. افراد تا جایی که می توانند در خانه بمانند، از قرار گرفتن در تجمع های عمومی خودداری کنند و اگر به این بیماری مبتلا شدند در وهله اول رعایت نکات بهداشت فردی و رسیدگی در قرنطینه خانگی با استفاده از دی سپ و بخور آن، تا بتوانیم سکان مبارزه با این ویروس را در دست گرفته و این بیماری را بهتر کنترل کنیم. 

بزرگترین درسی که ما باید از ویروس کرونا بگیریم، چیست؟ 
کرونا به من آموخت که انسان در مقابل عظمت هستی و آفرینش خداوند باید درس های زیادی را بیاموزد و در طول زندگی نگاهش به خالق را فراموش نکند، که اگر لحظه ای عنایت خداوند از گیتی برداشته شود انسان با تمام کبر و فخری که می فروشد، درمانده ای بیش نیست. 

با تشکر از وقتی که در اختیار ما قرار دادید در انتها اگر توصیه ای دارید بفرمائید؟ 
به تمام هموطنانم توصیه و خواهش می کنم که حدالمقدور در خانه بمانند، حداقل تماس اجتماعی را داشته باشند و یک نوع قرنطینه خانگی را برای خود در نظر بگیرند و با این روش به خود، خانواده و دیگر اعضا جامعه این کمک را بکنند که زنجیره انتقال این ویروس شکسته شود و ما شاهد افزایش تعداد مبتلایان نباشیم.

تهیه و تنظیم: صدیقه همسفر حسین لژیون 2
ویراستار و ثبت: مهدیه همسفر محمد لژیون 4
Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: مصاحبه،


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
همسفر طاهره شیراز دوشنبه 13 مرداد 1399 12:06 ب.ظ
خانم مرضیه عزیز خدا را شکر که شما را صحیح و سالم می بینیم و با انرژی روحیه بالاتون توانستید با این بیماری
مبارزه کنید.انشالا پایدار و سالم در کنار خانواده باشید.
زینب دوشنبه 6 مرداد 1399 10:07 ب.ظ
درود عزیزانم مصاحبه بسیار جالب و پر محتوایی بود ایشالا همه ما قدردان کنگره و آقای مهندس عزیز باشیم
فاطمه همسفر ناصر دوشنبه 6 مرداد 1399 08:19 ب.ظ
درود و خداقوت خانم مرضیه عزیز و مهربون، خداروشکر که این بیماری را به سلامت پشت سر گذاشتید، مانند همیشه قوی بودید و پرانرژی، از بیانات مفیدتون استفاده بردم، سلامت و تندرست باشید.
تنت به ناز طبیبان نیازمند مباد
وجود نازکت آزرده گزند مباد
سلامت همه آفاق در سلامت توست
به هیچ عارضه شخص تو دردمند مباد
خداقوت خانم صدیقه و خانم مهدیه
همسفر مهدیه پاسخ داد:
ممنون از لطف شما همسفر عزیز
همسفر مهدیه دوشنبه 6 مرداد 1399 12:20 ب.ظ
خدا را شکر که سلامتی تان را بدست آوردید خانم مرضیه عزبز
بیماری کرونا با تمام بدی هایش حقایق زیادی را آشکار می کند که یکی از آن ها می تواند حقانیت کنگره 60 و دیسپ باشد تشکر از شما که با این مصاحبه در این مسیر قدم گذاشتید.
خداقوت خدمت خانم صدیقه عزیز و تمام خدمتگزاران
همسفر نازنین یکشنبه 5 مرداد 1399 08:45 ب.ظ
درود بر شما خانم مرضیه عزیز سپاس ازشما برای بیان تجربیات و خداراهزاران بارسپاس که به سلامت این بیماری را پشت سرگذاشتید تنتان نیازمند طبیبان مباد
نصرت یکشنبه 5 مرداد 1399 02:27 ب.ظ
خانم مرضیه عزیز نکات آموزنده ای بیان کردید و بسیار خوشحالم که سلامتی خود را دوباره بدست آوردید همیشه سالم و تندرست باشید
از خانم صدیقه عزیز که این مصاحبه را انجام دادند تشکر می کنم همچنین از خانم مهدیه عزیز و بچه های گروه وبلاگ
همسفر مهدیه پاسخ داد:
ممنون از لطف شما کمک راهنمای عزیز
صدیقه همسفر حسین لژیون 2 یکشنبه 5 مرداد 1399 10:04 ق.ظ
احسنت به خانم مرضیه عزیز که تونستین با قدرت و جسارتی که داشتید از پس این ویروس بر بیایید خوشحالم از اینکه در صحت و سلامتی کامل هستین و دوباره می تونیم چهره مهربان و خندان شما رو ببینیم
مریم همسفر محمد یکشنبه 5 مرداد 1399 02:50 ق.ظ
خانم مرضیه ی عزیزم امیدوارم که همیشه سالم و تندرست باشید .بی اندازه دوستتون دارم مرزبان عزیزم .خداقوت به گروه وبلاگ
همسفر میترا شعبه تخت جمشید شیراز یکشنبه 5 مرداد 1399 02:11 ق.ظ
سلام و خداقوت خانم مرضیه عزیز، سپاس از اینکه تجربیات خودتون رو به اشتراک گذاشتید، و باعث دلگرمی افراد مبتلا شدین، در ضمن جمله زیبایی در مورد بزرگترین درس کرونا بیان کردید که به دلم نشست. با آرزوی تندرستی برای شما و همه دوستان خوبم در شعبه خوب بوشهر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic